De genomineerden 2016 zijn bekend!!
2016-04-05

De genomineerden 2016 zijn bekend!!

Op zaterdag 23 april verzamelt de Vlaamse televisiewereld al voor de 9ste keer in het Plopsa Theater in De Panne voor De Nacht van de Vlaamse Televisie Sterren.

Verloop

17u Ontvangst Genomineerden & Vips
18u Walking Dinner
19u Ontvangst Genodigden
20u Uitreikingsceremonie
22u30 After Party


Kaarten

Kaarten bestellen kan via: www.plopsa.be

STANDAARD FORMULE:
Uitreiking van de Sterren & Afterparty: €75
(Inwoners De Panne & Veurne / Plopsa Abonnees / Leden Vlaamse Televisie Academie: €50)

VIP FORMULE:
Walking Dinner, Uitreiking van de Sterren & After Party): €275
(Inwoners De Panne & Veurne / Plopsa Abonnees / Leden Vlaamse Televisie Academie : €250)

 

Genomineerden
De genomineerden voor de Vlaamse Televisie Sterren 2016 zijn:


Programma van het jaar - Telenet Publieksprijs
De kijkers zullen kunnen bepalen welke Vlaams Tv-programma zal uitgeroepen worden tot het 'Programma van het jaar'.
Stemmen kan van 31 maart to 17 april op www.telenet.be/televisiesterren

  • Bevergem
  • De Slimste Mens Ter Wereld
  • K3 Zoekt K3
  • Radio Gaga

Beste Acteur

  • Koen De Bouw (Professor T. in ’T.’-)
  • Kris Cuppens (Leo Moerman in ‘Spitsbroers’)
  • Piet De Praitere (Claude Delvoye in ‘Bevergem’)
  • Wim Willaert (Danny Vandenberghe in ‘Bevergem’)

Beste Actrice

  • Ann Tuts (Martine In ‘Bevergem’)
  • Ella Leyers (Annelies Donckers In ’T.’)
  • Maaike Cafmeyer (Anja In ‘Bevergem’)
  • Tiny Bertels (in ‘Loslopend Wild & Gevogelte’)

Beste Presentator

  • Ben Crabbe (karakters, Blokken)
  • Erik Van Looy (de Slimste Mens Ter Wereld)
  • Jonas Van Geel (Jonas & Van Geel)
  • Staf & Mathias Coppens (Het Lichaam Van Coppens)

Beste Presentatrice

  • Karen Damen (Perfect)
  • Lieve Blancquaert (Wedding Day)
  • Martine Tanghe (Het Journaal)
  • Nathalie Meskens (Beste Kijkers)

Beste Drama

  • Spitsbroers (VTM)
  • T. (een)
  • The Team (VTM)
  • Vermist (Vier)

Beste Humor- En Comedyprogramma

  • Bevergem (Canvas)
  • De Ideale Wereld (Vier)
  • Loslopend Wild & Gevogelte (een)
  • Tegen De Sterren Op (VTM)

Beste Entertainmentprogramma

  • De Slimste Mens Ter Wereld (Vier)
  • Het Lichaam Van Coppens (VTM)
  • Jonas & Van Geel (VTM)
  • K3 Zoekt K3 (VTM)

Informatieprogramma

  • Alloo In De Buitenlandse Gevangenis (vtm)
  • Radio Gaga (canvas)
  • Topdokters (vier)
  • Wedding Day (een)

Beste Regisseur Non-fictie 

  • De Recherche (Liese Tieleman, Raf Berghmans…)
  • Soundtrack (Manu Vanderjeugd, Bjorn Rutgeerts)
  • Ten Oorlog (Arnout Hauben, Mik Cops…)
  • Slijk (Jeremy De Ryckere, Bram Conjaerts, Lennart Stuyck, Maarten Bernaerts, Ruben Vermeersch, Mathijs Vleugels)

Beste Scenarist Fictie

  • Bevergem (Bart Vanneste, Dries Heyneman, Wannes Cappelle, Gilles Coulier)
  • T. (Paul Piedfort)
  • Vermist (Bas Adriaensen, Philippe De Schepper, Piet Matthys, Bart Uytdenhouwen, Jan Verheyen, Karel Soffers, Bert Potvliege, Nico Moolenaar)
  • Voor Wat Hoort Wat (Jacques Boon, Maliboe Schrijverscollectief, Bram Renders, Christophe Van Rompaey)